Kuşadası 360 Derece Sanaltur

Göktaş Web Tasarım ekibi olarak sizlere mekan tanıtımında oldukça etkili bir yöntem olan sanal tur çalışmalarımızı hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Her türlü iç ve dış mekan tanıtımında kullanılabilen sanal turlar sayesinde ister web siteniz üzerinden isterseniz de offline olarak bir interaktif cd üzerinden tanıtımlarınızı izleyici ile etkileşimli bir şekilde 360 derece olarak sunabilirsiniz.

Uygulamalarımız, bugün bir çok bilgisayarda standart olarak bulunan Adobe Flash Player ile çalıştığından web sitenizi ziyaret eden izleyicilerinizin eksta bir eklenti yüklemesi gerekmez. Eski teknoloji ile yapılan İpix ve java uygulamalarından bu bakımdan ve görüntü kalitesi açısından oldukça üstündür. Örnek uygulamarımızda görmüş olduğunuz gibi sanal turlar arasında interaktif geçişler, ses – video eklenmesi, konrol düğmelerinin, giriş açıklamasının ve yükleme barının ihtiyacınıza bağlı olarak düzenlenmesi mümkündür.

Bütün Referanslarımıza 360° Derece Kuşadası Sayfasından Ulaşabilirsiniz.

KULANIM ALANLARI

Sanal turlar, Oteller, Hastaneler, Belediyeler, Restaurantlar , Cafeler, Alış-veriş merkezleri, Müzeler, Otomotiv, Fabrika, Mimari, Dekorasyon, Mobilya ve Emlak sektörü gibi görselliği ön planda olan kurum ve kuruluşların tamamı için kullanılabilir.

Turizm: Bir otel için sanal tur tüm dünyadan potasiyel müşterilerilere ulaşmak ve onlara odalarınızın içini gezdirerek önziyaretler yaptırmak seklinde kullanılabilir. Odalar arası geçişler, kat planları ve haritalar kullanarak otelinizin en güzel ayrıntılarını ister siteniz üzerinden isterseniz de interaktif cd ler ile tanıtabirsiniz.

Emlak ve İnşaat: Satışa sunduğunuz gayrimenkullerinizi müşterilerinize sanki içindeymiş gibi gezdirebilirsiniz. Böylece çok daha fazla potasiyel alıcıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hastane: Ameliyathanelerin ne kadar temiz olduğunun, kalınan odaların durumlarının ve hastane imkanlarının önceden görülmesi ihtiyaç sahiplerinin tercihlerini etkileyen en önemli faktördür.Sanal turlar ile bu etkileşimi direkt olarak sağlayabilirsiniz.

SANAL TURLAR İLE RAKİPLERİNİZ ARASINDA FARK YARATIN!

  • Uzaktaki müşterilerinizin kolaylıkla mekânınızı gezmelerini sağlayın, müşteri portföyünüzü genişletin müşterilerden gelecek istek ve önerilerden de ilham alarak kendinizi yenileyin.

  • Gerçekten tesisinizi görerek ve beğenerek gelen gerçek müşteriyle tanışın; rezervasyonlarınız, satışlarınız daha hızlı ve kolay olsun.

  • Konuklarınız sizin tarifinize gerek kalmaksızın bütün tesis hakkında detaylı bilgi ile gelerek tanıtım sürecinizi hızlandırsınlar ve bir tanıtım zinciri şeklinde bu uygulamayı çevrelerine de tanıtsınlar.

  • 10 yılı aşkın fotoğrafçılık deneyimlerimiz , güncel ekipmanlarımız , estetik değerlerimiz ve teknolojiyi birleştirerek sunduğumuz sanal tur çözümlerimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.