Kuşadası Göktaş Web Tasarım Bilgisayar Yazılım & Donanım Teknolojileri

Design By MuZzy85™ İlkeleri

Web tasarımında , ekonomi ile kaliteyi buluşturarak, güven temelli müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile hareket etmekteyiz. Bu ilkelerimiz doğrultusunda, web projeleriniz için etkin ve hızlı çözümler üretme gayreti içerisindeyiz.

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ,müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak inancındayız.

Web tasarım uygulamalarımızda, ülkemiz koşullarının da gözönünde bulundurularak ekonomik olması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu hususta müşterilerimize gereken esneklik gösterilmeye çalışılacaktır. Ücretlendirme, projenin içeriği ve kullanılacak uygulamaya göre karşılıklı görüşmeler sonucunda tespit edilmeye çalışılacaktır.

Web sayfa tasarımı firmanızın kişiliğini yansıtır.Rakiplerinden farkı olmayan, ürünlerinde farklılık yaratamayan kurumların yaşama şansı cok azdır. Farkı yaratmak sizin elinizde...

By MuZzy85™ Tasarım bu kapsamda

By MuZzy85™ Tasarım Misyonu

Şirketinizin, Kurumunuzun analizini en doğru şekilde yaparak şirketinizin imajını ve çehresini tanıtmak için tüm teknolojiyi kullanarak internetteki şubenizi açıyoruz.

Firmanızın sektörüne göre belirlediğiniz kelime ve kelime gruplarında Google arama motorunda sizi ilk sayfaya çıkartıyoruz ve müşterilerinizin size ulaşmasını sağlıyoruz

Web Proje Geliştirme Süreci

Temel hedefimiz kurumsal kimliğinizi yansıtacak etkili web sitesi üretmektir.Bu yaklaşımdan hareketle geliştirme esnasında bazı ölçüleri dikkate alırız.

Kurumsal Kimlik Yaklaşımı

Web tasarım ve Kurumsal kimlik çalışması firmanıza bir kere yaptıracağınız ve yıllarca üzerinde taşıyacağınız gömlek gibidir. Sizin kim olduğunuzu bir çırpıda haykırır. O yüzden profesyonel bir tasarım gerektirir.

Müşterileriniz firmanızın kalitesine karar verirken web siteniz ve kurumsal kimliğinize de bakacaktır. İnsanlar elbiselerine göre karşılanır fikirlerine göre uğurlanırlar. Firmalar da ilk intibasını web sitesi ve kurumsal kimlik kalitesinden kazanır. Firma imajınız için hayati öneme sahip olan web tasarım kalitesi için küçük bir yatırım yapmak akıllıca bir davranış olur.

Web Siteniz, insanlara sunmak istediğiniz bilgiyi içeriyor olabilir insanların istek ve ihtiyaçlarını anlayabilmeniz için ortam sağlıyor olabilir, müşterilerinizle kurumunuz arasında karşılıklı bilgi alışverişine ortam sağlıyor olabilir ya da bu saydıklarımızın tümünü içeriyor olabilir. Web sayfanızın saydığımız çoklu ihtiyaçlara aynı anda cevap verebilmesi yeteneği, en taktir edilen sonucu elde etmenize sebep olur. Örneğin Yayıncı, web sitesinden doğrudan para kazanmak, hedef kitlesinden amaç doğrultusunda bilgi toplamak ve ürünlerinin promosyonunu sağlamak hizmetlerinin tümünü tek çatı altında sunabilir.

İlerlediğimiz yolda, hedefimiz sizin ve firmanızın kurumsal kimliğini en iyi yansıtacak web siteleri tasarlamaktır.

Web Proje Tasarım Süreci

By MuZzy85™ TASARIM profesyonel web tasarım ve programlama uygulamalarında, belirli adımları takip etmektedir, bunlar özet olarak;

Alan adı kaydı & Hosting (Barındırma)
Öncelikle firmanız / kurumunuz için belirlediğiniz alan adı tarafınız adına tescil ettiriliyor. Ardından web sitenizin barınması için kendimize ait sunucumuzdan sitenizin barınması için gerekli işlemler yapılıyor.

Durum Analizi
Firmanız ve hedef kitleniz incelendikten ve hedef kitlenizin beklentileri saptandıktan sonra gerekli tasarım öğeleri belirleniyor.

İçerik Belirleme
Web sitesinde kullanılacak yazılı ve görsel içerik derlendikten sonra, site haritası belirleniyor ve projenin planı çıkartılıyor.

Uygulama ve Geliştirme
Firma profiline uygun, müşteri ve potansiyel müşterilerin beklentilerine uygun, kolay kullanım ve tam verim sağlayan uygulama gerçekleştiriliyor. Firma onayını takiben site yayına alınıyor.